O blogu

28. února 2018 v 15:37 |  O blogu
Všechny potřebné vysvětlivky k jednotlivým částím blogu. Mým cílem je umožnit orientaci divákům biatlonu, kteří by měli zájem o přečtení slash povídek, stejně jako pravidelným čtenářům slash povídek, kteří nemají o biatlonistech ani páru.

Záhlaví:
Poměrně jednoduché a logické záhlaví. Tento blog je věnován slash povídkám z prostředí biatlonu, a to z jednoho prostého důvodu - miluju biatlon a miluju slash. A protože v českých končinách se kombinace obojího zatím nikde nenachází, cítila jsem potřebu ji sama zavést. Přece nemohu být jedinou divačkou biatlonu, která má shipperské sklony, ne?
Dodatek "Yeah, we like to screw around a lot" je odkazem na píseň "Story of Biathlon" - doporučuji zhlédnout zvláště v případě, že nemáte o biatlonu žádnou představu.

Horní volitelný box:
Horní volitelný box slouží k rozcestníku na jednotlivé typy povídek podle stylu.
5+1 povídky - povídky složené z 6 krátkých fragmentů ve stylu "5 momentů, kdy se Tarjei smál místo pláče (a 1 moment, kdy brečel místo smíchu)"
Drabble - velmi krátké povídky (většinou 100 nebo 200 slov), spíš jen drobné útržky
Jednorázovky - zcela jednoduché příběhy bez většího kontextu
Kapitolové povídky - vícedílná díla

Menu:

Logo:


Logo blogu ve zcela odpovídajícím stylu - slashoidním. Zde se jedná o Simona Schemppa a Benedikta Dolla. Po prokliknutí je možné se dostat k profilu admina, kde toho ale mnoho k nalezení není :)

Upozornění:
Zcela jasné a jasně zformulované. Vše zde je naprostá fikce.

O blogu:
Odkaz na tento článek

Kdo je kdo?
Krátký průvodce o jednotlivých biatlonistech, vystupujících v mých povídkách. Jejich seznam se může v průběhu času rozrůstat.

Pairings:
Seznam jednotlivých "párů", o kterých píšu; pravděpodobně se bude rozrůstat. Přes jednotlivé páry je možné prokliknout do seznamu povídek, v nichž se tento pár vyskytuje - seznam je doplněný menším seznamem písní, který charakterizuje mé pojetí dvojice/trojice, stejně jako malý "aesthetic" obrázek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama