Pairings

24. února 2018 v 22:55
Jednotlivé páry a jejich charakteristika v mém alternativním vesmíru, kde jsou všichni biatlonisté alespoň trochu teplí.

Is something broke inside you?
'cause at the moment
I'm lost and feeling that I don't know
If I'm losing you again


Nejslavnější OTP biatlonového světa (snad kromě Bjorndalena a Domračevové, ale to je jiný příběh), který mohou znát i lidé, kteří se jinak slashi vůbec nevěnují. Emil a Tarjei patří neodmyslitelně k sobě ve všech svých výhrách i prohrách.
Emil je ten vytoužený a Tarjei ten zamilovaný. Po láskyplných sezónách společných výher a oslav přišla studená sprcha, štafetový propadák na olympiádě v Soči, Emilovo sbírání se, Tarjeiova nemoc, a odcizení.


Oh when I woke up tonight
I said: "I'm gonna make somebody love me
Make somebody love me"
And now I know, now I know
Now I know that it's you


Prepare for trouble and make it double. Anebo rovnou triple. Kam se tihle tři vrtnou, tam musí zákonitě začít nějaký problém. Přidejte k tomu alkohol, hudbu, párty, instagram a pár nenechavých prstů a máte tu trojúhelník bez řešení - protože všichni přece chtějí Svendsena.

I want to reconcile the violence in your heart
I want to recognize your beauty is not just a mask
I want to exorcise the demons from your past
I want to satisfy the undisclosed desires in your heart


Dva mladí a nadějní biatlonisté, kteří společně získali svá nečekaná vítězství v Östersundu 2016 a následně (už více čekané) zlato na mistrovství světa v Hochfilzenu 2017 ve štafetě.
Vztah jim může slušně zkomplikovat život. Max je ženatý a má malého syna; Anton touží po lásce z románu, která by všechno překonala, ale všude naráží jen na problémy a nepochopení; zvlášť ve své vlastní rodině i ve sportovním prostředí. Jejich vztah tak může být komplikovanou snahou nějak zvládnout skloubit vlastní závazky a veřejnou image s tím, co se děje za zavřenými dveřmi.Well I know that getting you alone isn't easy to do
With the exception of you, I dislike everyone in the room
And I don't wanna lie, but I don't wanna tell you the truth
Get the sense that you're on the move
And you'll probably be leaving soon, so I'm telling you
Stop the world cause I wanna get off with you


Anton starší a Anton mladší mohou sdílet víc než jméno a tréninky. Šipulin se s Antoškou může zase vrátit do mladších let, bezstarostného blbnutí a oddechu; a Babikov se pro změnu dostane mezi elitu. Všechno patrně začalo nenápadně jako přátelský vztah tutora a jeho učně.

But oh, my heart was flawed
I knew my weakness
So hold my hand
Consign me not to darkness


Spíš takový pár ze soucitu. Šipulin se odvážně zastával Loginova po jeho návratu, choval se jako takový jeho "ochránce" a i nyní s ze všech sil snaží pomoci mu k návratu do světové špičky - a hlavně k navrácení jeho sebevědomí a úsměvu.

And you look at me and say:
"I'm your best friend every day"
But I wish for something, wish for something more
Oh I love you like a friend
But let's not pretend
How I wish for something, wish for something more


Co když si Simon Schempp tak úzkostlivě chrání své soukromí z nějakého specifického důvodu? A co když tím důvodem je o dva roky mladší Benedikt Doll, kterého Simon střídavě miluje a nenávidí za to, jaký zmatek vnesl do jeho jinak klidného života?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama